Emlak Sektöründe pek çok “ilk” e imzasını atan Hacı Ali TAYLAN, 2017 yılında da bir ilk’e daha imzasını atarak %100 Yerli Sermaye ile EPA Emlak Pazarlama A.Ş.’yi kurmuştur. EPA Emlak Pazarlama A.Ş.’nin misyonu Türkiye’deki yabancı franchise şirketlerinin Bayilerine sunmayı taahhüt ettikleri hizmetleri en az onlar kadar iyi, hatta onlardan daha iyi, daha kaliteli hizmetler sunan, ve bunu finansal anlamda Ofislere yük olmadan yapan “Erişilebilir” ve “Her EPA Ofisi bizim Yol Arkadaşımızdır” yaklaşımı ile “Sürdürülebilir” bir Türk Markasını ülkemize kazandırmak, Emlak sektöründe işini dürüst yapan, bu sektörden geçimini sağlayan meslektaşlarımızı bir “Aile Çatısı”  altında birleştirmektir. EPA Emlak Pazarlama A.Ş. olarak vizonumuz sektördeki en iyi yerli sermayeli marka olarak Türkiye Gayrimenkul pazarında Türk markalarının da başarılı olabileceğini göstermektir.


EPA Türkiye Satış ve Pazarlama faaliyetlerinin Profesyonel, Güvenilir, Yenilikçi ve Çözüm odaklı yaklaşımla yürütülmesini arzulayan yatırımcılarına Türkiye genelinde Franchise imkanı sağlamaktadır. Gayrimenkulün, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde her zaman en gözde yatırım aracı olma özelliğini koruduğu bilinmektedir. Özellikle, profesyonel Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Franchise kuruluşları, yatırımcılar için son derece karlı ve gelecek vaat eden bir işletme modeli niteliğindedir. 


EPA Türkiye Gayrimenkul sektöründeki Bilgi ve Tecrübelerini, Eğitim ve İletişim ağını sizlerle paylaşarak kendi işinizi kurmanızı ve böylece hayallerinize ulaşmanızı sağlayabilir. Bu bağlamda hızlı bir şekilde büyümeyi hedefleyen bir ekibin parçası olmaya siz girişimcileri davet ediyor.


EPA Satış Ofisi bağımsız bir Franchise işletmesidir. EPA Franchise Satış Ofisi Kurmak isterseniz belirli kriterlere uyan ve Kurumsal alt yapısı olan bir ofis kurmakla işe başlarsınız. Son teknolojiyle donanmış ofisiniz, EPA  Akademi'de eğitimlerini almış Gayrimenkul Danışmanları ile faaliyet gösterir. Her bir EPA ofisinin internette kendi ana sayfaları olmakla birlikte portföyleri internet aracılığıyla pazarlanmaktadır.

FRANCHISE BAŞVURU FORMU

FRANCHISE FIRSATLARIMIZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ SAHİBİ OLMAK İÇİN BİZE YAZABİLİRSİNİZ.

Tüm dünyada şehirler geliştikçe, Gayrimenkul alım satım kiralama işlemlerinin sayısı gün günü daha çok artmaktadır. Ofis binaları, alışveriş merkezleri, oteller, restoranlar ve konutların sayısı her gün artarken, bu artışla beraber bu Gayrimenkulleri geliştirecek, satacak ve yönetecek kişilere olan ihtiyaç da her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Ülkemizin son yıllarda bir cazibe merkezi haline gelmesi, nüfus artışı, sanayileşme ve buna bağlı olarak kentleşme sürecinin hızlanması, aile yapısındaki değişiklik ve çekirdek aileye dönüşmesi, kişi başına düşen gelirin artması, %67 olan konut sahipliği oranındaki %33’lük açık, depreme dayanıklı konut ihtiyacındaki artış ve bunun sonucu ortaya çıkan kentsel dönüşüm süreci, nitelikli konut ihtiyacındaki artış gibi nedenlerle, Gayrimenkule olan talebin artarak çoğalması, talebi karşılamak için arzdaki artış ve bunun sonucunda ortaya çıkan Gayrimenkul üreticilerinin ve alıcıların bir araya getirilmesi ve profesyonel çözümlere olan ihtiyaç, Gayrimenkul Danışmanlığı mesleğini son yılların yıldızı en çok parlayan mesleği haline getirmiştir.

Neden Gayrimenkulde Kurumsallık & Franchising?

Gayrimenkul sektörü, demografik dinamikler, ekonomideki değişimlerden en fazla etkilenen sektörlerin başında geliyor ve yapılan araştırmalar gösteriyor ki ülkemizdeki Gayrimenkul firmaları 4. nesile geçemiyor. Bunun en önemli nedeni de kurumsallaşamamaları yani bir diğer deyişle; çalışanlara ve müşteri ilişkilerine çalışma düzeni sağlayacak bir işletme sistemi ve iş modeli oluşturmadıkları için sürdürülebilirliklerinin olmaması.

Franchising modeli en temel şekliyle yatırımcılara, önceden belirlenmiş bir iş modeli kapsamında, belirli koşullar altında ve belirli bir bedel karşılığında; marka adını kullanma hakkının, işletme sisteminin ve şirket modelinin verilmesidir.

Gayrimenkulün, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde her zaman en gözde yatırım aracı olma özelliğini koruduğu bilinmektedir. Özellikle de “Gayrimenkul Franchise” modelinde;

 • Stok maliyetinin olmaması
 • Personel maliyetinin olmaması

İş modelini yatırımcılar için son derece karlı, çekici  ve gelecek vaat eden bir model haline getirmiştir.

EPA Satış ve Pazarlama faaliyetlerinin Profesyonel, Güvenilir, Yenilikçi ve Çözüm Odaklı yaklaşımla yürütülmesini arzulayan yatırımcılara Türkiye genelinde Franchise imkanı sağlamaktadır.

Bu gerçekler ışığında sizleri, Teşvikçi, Yüksek Kariyer ve Kazanç fırsatı sunan, en son teknoloji ile hiç bir franchise veren firmanın sunmadığı teknik alt yapı ve çalışmaları ücretsiz olarak sizlere sağlayan, EPA  ailesinin bir üyesi olmaya davet ediyoruz.

EPA, ülkemizdeki mevcut yasa ve yönetmeliklere uygun olarak gelişen, dünya konsepti ile uyum içinde ilerleyen, özellikle hizmet sektöründe iletişim teknolojilerinin kullanımının yeni bir boyuta taşınmasıyla hizmetin sunulması sürecindeki en son yenilik ve gelişmeleri sektöre katan ve katmaya devam eden yaklaşımıyla, sektördeki hizmet anlayışı ve hizmet sunumunu oldukça farklılaştıracaktır.

EPA konusunda 30 yılı aşkın süreyle, emlak sektörüne hizmet veren, yapısal uygulamada karşılaşılabilecek zorlukları iyi bilen, profesyonel bir yönetim ve teknik kadroya sahiptir.

Öncelikle aynı amaca odaklı maksimum paylaşım, işbirliği ve dayanışma içinde bir “Bütünün Parçası” olacaksınız.

 • İyi Bir Marka, Güçlü Disiplinli Kurumsal Bir Kimlik,
 • Temsilcisine Rakip Olmayan Temsilci/ İş Ortağını Yaşatma ve Kazandırma Odaklı Bir Yönetim,
 • Temsilci Dayanışması,
 • Müşteri Odaklı Yaklaşım ve Müşteri Memnuniyeti

Büyük bir aile içinde kendi başınıza değil ama kendi kazancınız için çalışıyor olacaksınız.

EPA;

 • Ciro’dan pay almayan ,
 • 5 yılda bir sistem dışına itilen değil, daha çok bağlanmayı sürekliliği hedefleyen,
 • Bugün ve gelecekte çıkacak olası yasal düzenlemelere karşı sizleri hazır hale getiren
 • Franchise kurma aşamasında sektör ve iş danışmanlığı desteği hizmeti sağlayan

 bir hizmet anlayışıyla hareket eder.

En yüksek teknoloji ile teknik alt yapı ve çalışmaları size sunan EPA sizlere Teşvikçi,  Yüksek Kariyer ve Kazanç sağlayan bir sistem sunar.

EPA olarak hedefimiz rastgele çoğalmak değil ‘DOĞRU YERDE DOĞRU TEMSİLCİLİKLER ’ vermektir.

EPA sektördeki köklü geçmişine dayalı bilgi ve deneyimlerini Temsilcilerine minimum katılım payı - maksimum hizmet felsefesiyle aktarır.

EPA Temsilcisi yurtdışı kaynaklı markalarda olduğu gibi hiçbir şekilde royalty (cirodan pay) ödemez.

Böylelikle; portföy saklamaz, gizli satış gibi yollara başvurmadan ortak havuzu rahatlıkla kullanır ve portföyünü paylaşıma açık hale getirir.

 • Anlaşmalı ve işbirliği yaptığı kurumlardan gelen başvuruları İnsan Kaynakları Departmanı haftalık olarak tarafınıza raporlar ve yeni Gayrimenkul Danışmanlarıyla sizleri bir araya getirir.
 • Temsilciliklere yeni gelen Gayrimenkul Danışmanlarının oryantasyon dahil tüm şirket içi eğitim süreçleri EPA Genel Müdürlüğü tarafından yürütülür.
 • Temsilciler arası Danışman geçişlerinde ilgili Temsilcilik ve Genel Müdürlük onayı alınmadan geçişlere izin verilmez.

EPAnet-CRM(Customer Relationship Management), sektörün özelliklerine ve dinamiklerine uygun, EPA Temsilcilerinin ihtiyacını karşılayacak şekilde müşteri ilişkileri takibi ve yönetimi amacıyla EPA’ya özel geliştirilen bir yazılım ve iş ağıdır.

EPA tarafından Temsilcilerine ücretsiz olarak sunulan bu sistem sayesinde EPA Temsilcileri ekip yönetiminden müşteri yönetimine ve pazarlama yönetimine kadar çok sayıda aşamayı kolayca takip edebilir. EPAnet - CRM sisteminin EPA Temsilcileri ’ne sunduğu hizmetler şöyle,

 • Portföy Yönetimi
 • Müşteri Yönetimi
 • Müşteri-Portföy Eşleştirmeleri
 • Pazarlama Süreç Takip ve Yönetimi
 • İş ve İş Takvim Takibi
 • Ekip Yönetimi
 • Raporlama
 • Entegrasyon & Mobil Uyumluluk

Ülkemizin en gelişmiş ücretsiz olarak sunulan mobil uyumlu EPAnet yazılımı kapsamında tüm portföy ve müşterileriniz tek bir uygulama altında 7/24 online hizmet vermektedir. Türkiye’deki tüm EPA Temsilcileri ile iletişim halinde olup portföylerinizi paylaşabilir, ortak havuzdan yararlanabilir böylelikle kazancınızı maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz emlak portalları ve Temfed.com ile anlık aktarım sağlayan ve www.epaemlak.com.tr web sayfamızla tam entegre çalışan EPAnet ile tüm portföylerinizi çift taraflı aktarabilirsiniz. Müşterilerinize portföylerinizi tek bir tıkla mobil cihazlarına gönderip tüm bilgilerini paylaşabilirsiniz.

EPA Temsilcilerinin birbirleri arasındaki iletişim süreci öncelikle, EPA kurumsal çatısı altında yer almanın bilinciyle, saygı, güven, işbirliği, dayanışma, hoşgörü, anlayışına dayalıdır. EPA Temsilcilikleri, kendi aralarında ve EPA ile kurmuş olduğu etkileşim ve sinerji ile birbirine rakip olmayan, Paylaşımcı, Nitelikli ve Yetkin ofisler oluşturacak ve başarılı bir gelecek inşa edeceklerdir.

İşin sırrı?

Temsilcilerin ihtiyaçlarına yönelik Teknik Altyapı, Motivasyon, Paylaşım, Doğru Algı ve Çözüm Odaklı toplantı ve eğitimler

Sonuç;

Saygın ve kazanan örnek ofisler.

Genel Müdürlük yetkililerinin de katılacağı aynı bölgedeki EPA Temsilcileri ayda bir periyodik olarak toplanarak bölgeye ilişkin gelişmeleri fırsatları gözden geçirir, portföy paylaşımı, başarı hikayeleri, ödüllendirme ve sektörel bilgi ve deneyimlerini paylaşırlar.

Alanlarında Uzman Profesyoneller tarafından verilen know-how ve bilgi desteği ve sektördeki son durum analizlerinin yapıldığı paylaşımlar bu toplantıların temel amaçları arasındadır.

HEDEF: Konusunda Yetkin ve Başarılı Temsilciler ve Emlak Danışmanları

Epa Temsilcilikleri, EPA tarafından düzenlenen, alanlarında uzman profesyoneller tarafından verilen mesleki, teknik ve pratik eğitim ve seminerlere katılarak, meslekteki son güncel konular ve sektörün eğilim gösterdiği trendlerle ilgili yakından bilgi sahibi olmaktadır.

Epa Akademi kapsamında anlaşmalı olan kurumlarla  girişimcilik, değerleme, iş akış yönetimi, hukuk, satış pazarlama alanlarında sertifikasyon eğitimleri de periyodik olarak düzenlenmektedir. EPA Akademi eğitimleri bir taraftan da Temsilcilerin zaman içerisinde gelişecek mesleki, hukuki süreçlere hazır olmasını sağlar.

EPA, Gayrimenkul sektörüne giriş yapmış veya girmeyi düşünen girişimcilere işe başladığından itibaren bölge seçimi, ofis dekorasyonu, müşteri ilişkileri yönetimi ve organizasyonu  konularında bilgi ve deneyimlerini aktarır. Özelikle periyodik eğitimler ile Danışmanların güncel bilgilerini sürekli kılar. Kurumsal çatı altında yer alan girişimciler başlangıçtaki zorlu aşamaları hızla geçerek minimum riskle kazanmaya başlarlar.

Adaylarda aranan en önemli özellik iletişim kabiliyeti yüksek, uyumlu,disiplinli ve verimli, çalışma prosedürlerini eksiksiz uygulayabilme yeteneğine sahip olmasıdır.

EPA  Özel Projeler Ofisi nitelik ve büyüklükleri nedeniyle EPA Temsilcilerinin tek başlarına üstlenemeyecekleri projeleri pazarlamak üzere oluşturulmuştur. EPA Temsilcileri, pazarlaması özel bir bilgi birikimi ve mali güç gerektiren büyük kapsamlı konut projeleri, plazalar, alışveriş merkezleri ve rezidans  gibi yapıların pazarlaması kapsamında Temsilcilerine;

 • Proje Geliştirme Desteği
 • Fizibilite Raporlarının Hazırlanması
 • Proje Pazarlama & Lansmanı

konularında tam destek sağlar. Ayrıca Özel Projeler Ofisi kendi üstlendiği projelerin yerel pazarlaması için bölgedeki EPA Temsilcilerini görevlendirir. Böylelikle EPA Temsilcileri, tek başlarına üstlenemeyecekleri büyüklükteki projelerin pazarlamasını EPA Genel Müdürlüğü’nün desteğiyle üstlenebilirler.

 

Yakında...

 

EPA Temsilcileri elindeki tüm portföylerini kendilerine özel hazırlanan web-sitesinde ücretsiz ve sınırsız olarak yayınlayabilir. EPAnet yazılımı ile entegre çalışan web-sitesi, Türkiye genelindeki tüm EPA portföylerinin sergilendiği web-sitesinde müşteri belirlediği kriterler (bölge, ticari, konut vb.) doğrultusunda ihtiyacını karşılama imkanı buluyor. Yeni açılan EPA Temsilciliği, açıldığı ilk gün kendilerine özel verilen bir şifreyle EPA web-sitesine giriş yapabiliyor.

EPA Temsilcileri korumalı bölge statüsünden her zaman yararlanmaktadır. EPA, bölgede var olan  ve ihtiyaç talebi oluşmamış ikinci bir Temsilciliğe hiçbir zaman izin vermemektedir. Bölgede ikinci bir Temsilciliğe ihtiyaç duyulması halinde de, bölgedeki ilk EPA Temsilcisi’nin görüş ve düşünceleri alınarak adaylar değerlendirilir. 

EPA, Temsilciliği açtığınız ilk gün size EPAnet CRM kullanıcı adınızı ve şifrenizi gönderir. Size özel açılan kullanıcı adınız ile EPAnet’e giriş yaptığınızda EPA Temsilcilerine özel hazırlanmış, ihtiyacınız olan tüm sözleşmelere (Konut, Ticari, Alım-Satım, Kiralama vb.) erişim sağlayabilirsiniz. Buna ek olarak EPA, Temsilciliği açtığınız ilk gün size tüm kurumsal promosyon materyallerini (Ajanda, Kalem,  Kartvizit, Yaka Kartı, Rozet, vb.) ücretsiz olarak sağlamaktadır.

EPA Projeler Departmanı, EPA Temsilcilerine yurtiçi ve yurtdışı projelerinde yer alma  ve pazarlama fırsatı sunmaktadır. Periyodik olarak gerçekleşen proje, ihale ve kurumsal işbirliği seminerleri ile EPA Temsilcileri bilgilendirilmekte, bu sayede müşterilerinin hızlı ve doğru yatırımı yapmasını sağlamaktadır.

Gayrimenkul, imar, tapu, alım-satım konularında karşınıza çıkan hukuki ve mali konularda ve sorunların çözümünde, EPA Temsilcileri alanında uzman Avukatların ve Mali Müşavirlerin danışmanlığından yararlanırlar.

EPA’nın Bölgedeki “Yetkili Temsilcisi”dir.

Bu çerçevede;

 • Bölgesindeki şirket içi eğitim ve periyodik Temsilci Toplantılarının düzenler.
 • Bölgedeki yeni katılan Temsilci için «Mentor» belirler.
 • Bölgesi kapsamında gelen Franchise başvuru formlarının cevaplandırır ve değerlendirmesini yapar.
 • Bölgesindeki Franchise görüşmelerinin yapar.
 • Bölgesindeki Temsilcilik sayının arttırılması amacıyla Tanıtım Toplantılarının düzenler ve tüm gerekli çalışmaları yapar.

EPA ailesine yeni katılan her EPA Temsilcisine Genel Müdürlük tarafından tecrübeli bir EPA  Temsilcisi “Mentor”  olarak atanır.

Mentor atanan deneyimli EPA Temsilcisi, yeni Temsilcilerin uygulamada  olası karşılaşabilecekleri soruların ortadan kalkmasını ve çözümünü sağlar.

Mentor atanan EPA Temsilcisi saha tecrübesiyle birlikte yeni Temsilcilerin EPA Kurumsal Kültürü ve EPA Etik Kurallarına uyumunu gözleyerek EPA markasının güvenirliği ve kalitesinin sürekliliğini sağlarlar.

Kurumsal Kültür→Sistem→Sürdürülebilirlik

Sistem ve süreklilik kurumsal kültürün yapı taşlarıdır. EPA’nın birleştirici gücü kurumsal ve köklü kültürüdür. Bu sayede Temsilciliklerimiz ile EPA arasında güçlü ve özel bir bağ oluşur. Temsilciliklerimiz, kendi aralarında ve EPA ile kurmuş olduğu etkileşim ve sinerji ile başarılı bir gelecek inşa ederler.

FRANCHISE BAŞVURU FORMU

FRANCHISE FIRSATLARIMIZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ SAHİBİ OLMAK İÇİN BİZE YAZABİLİRSİNİZ.

FRANCHISING EPA FRANCHISING EPA VİZYON,FRANCHISE EPA VİZYON EPA FRANCHISE